Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Site Sahibi HASANCA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    113
    Beğenileri
    1,380
    Tecrübe Puanı
    10

"TÜRKÇE ZÜMRESİ YAYINLARI" artık hizmetinizde

VE NİHAYET “TÜRKÇE ZÜMRESİ YAYINLARI” HİZMETİNİZDE

Artık sizin de bir yayıneviniz var. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir hayali gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yıllardır Türkçe öğretmenlerimiz hayatımızın en anlamlı parçalarından biri oldu. Bizler de elimizden geldiğince Türkçe öğretmenlerimizin isteklerini, ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalıştık, çalışıyoruz. Bu yayınevi sayesinde zamanla Türkçe öğretmenlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacağız. Biz inanıyoruz ki branşlar içerisinde en nadide Türkçe öğretmenleridir. Böyle özel bir gruba özel bir yayınevi şarttı. Rabbim umarım utandırmaz ve size kesintisiz bir hizmet sağlamış oluruz. Bu noktada bize destek olan ve olacak tüm gönül dostlarımıza şükranlarımızı arz ediyoruz. Ayrıca birçok değerli ve yetenekli arkadaşlarımız yayınevleri tarafından madden ve manen mağdur ediliyordu. Ama inşallah bunun da önüne geçeceğiz.

YAYINEVİ HAKKINDA SATIR BAŞLARI (lütfen okuyun)

* Türkçe Zümresi Yayınları bu yıl 7 Kitap + 3 dijital ürün olmak üzere 10 çalışma ile sizlere hizmet sunacaktır.

* Önümüzdeki yıllarda daha çok eserlerle sizlere farklı seçenekler sunmaya gayret edeceğiz.

* Kitaplarımızın hiçbirini çift haneli olarak satmayacağız. Her çalışma 10 liranın altında olacaktır. Böylece yayınevlerinin pahalı ürünlerine de cevap vermiş olacağız. Aynı ürün X yayınlarında 20 liraya satılıyorken bizde 8-9 lira olacak.

* En büyük sıkıntımız maliyetli bir iş olduğu için kitaplardan fazla sayıda basamıyoruz. Hatırlayan arkadaşlar bilirler, geçen sene çıkar çıkmaz 15-20 günde tükenmişti. Birçok arkadaş alamamıştı.

* İlk etapta yardımcı kaynaklarla başlayıp ardından farklı edebi türlerde de çalışmalarımızı piyasaya süreceğiz. Neden bir Orhan Pamuk, Nazan Bekiroğlu, İskender Pala vb. ünlü yazarlar gibi kendi arkadaşlarımız çıkmasın. Kaldı ki bizim arkadaşların içinde bu isimlerden de yetenekli kalemler var. Belki biz bu arkadaşlarımıza aracı olacağız.

* Bu sene çalışmalarımız sadece sosyal medyadan veya sitemizden temin edilecek. Bayilikler olmayacak. Çünkü bayilikler ve aracı girince fiyat 1,5 katı olmuş oluyor. Dolayısıyla burada kazançlı olan bayiler değil bizim arkadaşlarımız ve öğrencileri olsun amacındayız.

* BİZİ NE KADAR DESTEKLERSENİZ VE ARKAMIZDA YER ALIRSANIZ BİZLER DE ELİMİZDEN GELDİĞİNCE MADDEN VE MANEN SİZLERE DAHA KALİTELİ HİZMET SUNMAYA ÇALIŞACAĞIZ. SAYGILARIMLA…
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Emeğe saygılı olduğunu göstermek istersen yorum yazabilirsin

Site Sahibi HASANCA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    113
    Beğenileri
    1,380
    Tecrübe Puanı
    10
    İlk 1 haftada kitaplarımızın %40'ı tükenmiştir. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.
    Emeğe saygılı olduğunu göstermek istersen yorum yazabilirsin

Kayıtlı Üye
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    Hocam merhaba, ben facebook kullanmıyorum kitap siparişini buradan verebilir miyim?Eğer elinizde 6,7,8 konu anlatım kitaplarınız varsa ben de istiyorum.emeğinize sağlık.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)